Poloniex, Coinbase,Novaexchange,Bittrex, Debit Card, utalások,kezelések és egyéb

Indította miklos1296, december 03, 2016, 06:18:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználók és 2 Vendégek van a témában

Melyikben bízol meg leginkább?

Kraken
Coinbase
Bittrex
Poloniex
egyikben sem

bazsy

Idézetet írta: atideath Dátum január 18, 2017, 06:53:29 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Levente Dátum január 17, 2017, 10:00:00 DÉLUTÁN
Pénz kifizetés olcsón Europában is.


Bitwala Prepaid Cards cost only €1.
fee 0.5


Use #bitcoin and send money to the SEPA zone (EUR), Hungary (HUF) Australia (AUD), Brazil (BRL), China (CNY), Japan (JPY), Malaysia (MYR), Mexico (MXN), the Philippines (PHP), South Korea (KRW) and Vietnam (VND) at a flat 0.5% fee! Best rates, minimum cost, and maximum convenience only on bitwala.io


The most affordable SEPA and SWIFT bank transfers across borders and currencies within one business day using Bitcoin and Altcoins. Get a free SEPA transfer for every new user who makes a transfer.


Érdekesen hangzik, tetszik hogy 2$ csak a kártya viszont szükséged van azonosítani magad dokumentumokkal ami nem túlzottan előny.
Nem találtam minimum kikerest SEPA utalásra
Valaki tud valami infót erről?

Levente


bazsy

Idézetet írta: Levente Dátum január 19, 2017, 12:00:36 DÉLUTÁN
IdézNem találtam minimum kikerest SEPA utalásra


mi az a kikerest SEPA
Ki kérés vagy kifizetés
Mobilról írtam és siettem

kicsidzsi

Szevasztok, csak annyi lenne a kérdésem, hogy Coinbase-ről tudok kiutalni egyből OTP-s kártyára? ( mivel MasterCardos )

CryptoMan

Idézetet írta: kicsidzsi Dátum január 19, 2017, 09:30:16 DÉLUTÁN
Szevasztok, csak annyi lenne a kérdésem, hogy Coinbase-ről tudok kiutalni egyből OTP-s kártyára? ( mivel MasterCardos )

Csak Euro-s devizaszámlára, nyitnod kell egyet.

bacsoka

Idézetet írta: kicsidzsi Dátum január 19, 2017, 09:30:16 DÉLUTÁN
Szevasztok, csak annyi lenne a kérdésem, hogy Coinbase-ről tudok kiutalni egyből OTP-s kártyára? ( mivel MasterCardos )
Tudsz Utalni SEPA-val forintszámlára is csak annak a kezelési költsége 2500-3000 Ft. Devizaszámlára meg ha jól tudom EUR-ban ingyenes.

fefe

Nekem pont fordítva működik.
Van eur és forintszámlám is.
Utaltam 5 eur a eur számlára számlaegyenleg -4.45 eur.
Utaltam 9 eurót a forintszámlára arra csak 80 ft vont le.
Lehet hogy ez is változik bank-tol függően.

bbencee

Idézetet írta: fefe Dátum január 20, 2017, 12:36:35 DÉLUTÁN
Nekem pont fordítva működik.
Van eur és forintszámlám is.
Utaltam 5 eur a eur számlára számlaegyenleg -4.45 eur.
Utaltam 9 eurót a forintszámlára arra csak 80 ft vont le.
Lehet hogy ez is változik bank-tol függően.

Nekem is ez a tapasztalat.. Fenntartani két számlát sem olcsó éves viszonylatban.

Sipi

Sziasztok. ZECet bányászok. A kérdésem az lenne hogy  Poloniexről ha uquidra szeretnék átküldeni, akkor hogy járok jobban? Ha egy az egyben átküldöm a ZECet,vagy ha előbb átváltom BTCre? Mert ugye oda lehetne ZECet is küldeni ha jól tudom. Köszönöm a segítséget.

raffiakötö

Idézetet írta: Sipi Dátum január 20, 2017, 05:01:44 DÉLUTÁN
Sziasztok. ZECet bányászok. A kérdésem az lenne hogy  Poloniexről ha uquidra szeretnék átküldeni, akkor hogy járok jobban? Ha egy az egyben átküldöm a ZECet,vagy ha előbb átváltom BTCre? Mert ugye oda lehetne ZECet is küldeni ha jól tudom. Köszönöm a segítséget.

Elvileg mindegy szerintem, én meg szoktam nézni hogy melyik éri meg jobban úgy az átvlátandó ZEC-et megnézem mennyit ért ZEC/USD árfolyamon utána meg ZEC/BTC majd BTC/USD árfolyam mennyi az annyi. Nemsok különbség szokott lenni.

qwe92

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem egyre több problémám van a uquid-de.
18adikán átutaltam 18 eurót (bitcoinban 2órakor) hozzájuk, de előtte volt 2 sikertelen xmr utalásom is, a btc az átment ma 14 órakor.Miután nekem kellett nekik szólni support-ban hogy töröljék a két xmr utalást ez tegnap 7 órakor, meg is jött az üzenet hogy törölték meg elnézést a bent maradt hibáért.
Viszont ma reggel 9 órakor még mindig nem jött meg a 18 euró a számlámra ezért szóltam is nekik megint hogy az a Poloniex szerint átment, erre is megjött az elnézést kérő üzenet hogy az az előtti két tranzakció tartotta fel de már rendben van. Haha gondoltam végre megoldódott, de csak gondoltam idézem mit ír most az oldal:
Your account was suspended by admin. All your transaction will be currently blocked. Please contact UQUID support.
(szerintem ezek szeretik ha beszélgetek velük :) )
De mivel már megvan a kártya nem fogok még másik bankot keresni kapnak még 1 esélyt.

Sipi

Uquidon ha már nyitottam egy euros virtual cardot akkor azért tudok mellé nyitni egy dollárost is? Vagy azt másik családtagra kellene? Köszönöm a segítséget.

bacsoka

Idézetet írta: Sipi Dátum január 22, 2017, 03:04:58 DÉLUTÁN
Uquidon ha már nyitottam egy euros virtual cardot akkor azért tudok mellé nyitni egy dollárost is? Vagy azt másik családtagra kellene? Köszönöm a segítséget.
Igen tudsz plussz akár 2 őt is. Usd GBP-t is. Gondolom annyiszor 1 dollár. De biztos, hogy nem kell külön regisztráció. Én csak Usd-t nyitottam, hisz neten ez a leggyakrabban használt valuta.

Sipi

Idézetet írta: bacsoka Dátum január 22, 2017, 05:00:47 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Sipi Dátum január 22, 2017, 03:04:58 DÉLUTÁN
Uquidon ha már nyitottam egy euros virtual cardot akkor azért tudok mellé nyitni egy dollárost is? Vagy azt másik családtagra kellene? Köszönöm a segítséget.
Igen tudsz plussz akár 2 őt is. Usd GBP-t is. Gondolom annyiszor 1 dollár. De biztos, hogy nem kell külön regisztráció. Én csak Usd-t nyitottam, hisz neten ez a leggyakrabban használt valuta.
Nekem azt írja: In order to get A New Card , please change these information: Address 1, Name on card, Date of birth, Phone number, Email. Már egy euros van csak én is szeretnék dollárost. Azért kérdem hogy valaki csinált e kettőt hogy azt másik (email cím, lakcím, tulajdonos)-ra kell vagy valamit rosszul írtam be?

pube111

Ha poloniexen átváltom a zec-et usdt-be, akkor azt majd át tudom váltani btc-be?
Jó stratégia az, hogy amikor megy lefelé a zec, akkor átváltom usdt-be, Aztán amikor lemegy a btc, akkor meg az usdt-t btc-be?

sperho

Sziasztok, sepa utalást küldtem coinbasere múlt héten csütörtökön, a bankom vissza igazolta az utalás sikeres volt. Coinbasen nem látom azóta sem a 3 nap letelt. Véleményetek mi lehet a gond? Tapasztalata van valakinek?

lakat

Idézetet írta: pube111 Dátum január 23, 2017, 02:37:01 DÉLUTÁN
Ha poloniexen átváltom a zec-et usdt-be, akkor azt majd át tudom váltani btc-be?
Jó stratégia az, hogy amikor megy lefelé a zec, akkor átváltom usdt-be, Aztán amikor lemegy a btc, akkor meg az usdt-t btc-be?

;)
Ja tuti  ;D

Már csak az a kérdés, hogy honnan tudod, hogy épp lefelé megy és fél óra múlva nem fog felfelé elindulni és +50%-ot nőni?

Egyébként az USDT a pont shortolásra fasza, mármint ahogy le is írtad.. De ez inkább a Tőzsde topikba való eszmefuttatás..

pube111

Idézetet írta: lakat Dátum január 24, 2017, 09:44:36 DÉLUTÁN
Már csak az a kérdés, hogy honnan tudod, hogy épp lefelé megy és fél óra múlva nem fog felfelé elindulni és +50%-ot nőni?
Megkérdezem Satoshi Nakamoto-t  ;D

andysk

Idézetet írta: sperho Dátum január 24, 2017, 06:26:26 DÉLUTÁN
Sziasztok, sepa utalást küldtem coinbasere múlt héten csütörtökön, a bankom vissza igazolta az utalás sikeres volt. Coinbasen nem látom azóta sem a 3 nap letelt. Véleményetek mi lehet a gond? Tapasztalata van valakinek?
Az lehet a gond hogy több dellát küldtél a megengedettnel. Azaz túllépted a napi limitet. Vannak ott valami verification szintek. Igazolnod kell magad hogy te vagy az stb. ID, lakhelykártya s hasonló faszságokat kérnek. De ha írsz nekik akkor 1 napon belül válaszolnak. Amugy az is lehet hogy rosszul adtad meg a payment id-t

qwe92

Nem értem mért ver az uquid-del az isten.(előző problémát már megoldottam erre még egy, nem igazán merek már rá tölteni kicsit fapadosak)
Nálatok is ezt írja ki ha akartok euró-t feltölteni a kártyára?:
Transfer funds request submitted for an amount greater than the available balance.
Csak mert 70 euró van a számlán és 1 euróra is ezt írja.(a kártyán meg van 25euró és tudtam ma levenni róla 18-at tesztből szóval azzal elvileg nincs gond)